Panoramy obiektów handlowych Wirtualny spacer Panoramiczna dokumentacja Muzeum Panoramy eventowe Panoramiczny reportaż Panoramy hoteli i restauracji Panoramy HDR
separator

Oferta

Wirtualne wycieczki

Interaktywne video 360°

Panoramy sferyczne

Zdjęcia 3d obiektów

Panoramy mobilne

Fotografia reklamowa

Panoramy z lotu ptaka

Broszury Flipping Book

Gigapanoramy

Serwisy internetowe

Salon Agata Warszawa Targówek

Salon Agata Warszawa Targówek

Wirtualny spacer strefy Premium Salonu Agata na warszawskim Targówku. Przykład prezentacji opartej na materiale przygotowanym z myślą o publikacji w Google Maps, do której stworzono interfejs nawiązujący stylistycznie do systemu identyfikacji wizualnej firmy Agata. Sposób poruszania się po spacerze nawiązuje bezpośrednio do mechanizmów znanych z Google Street View (z zachowaniem kierunku poruszania się). Do prezentacji dołączono także wyszukiwarkę ułatwiającą znalezienie nie tylko poszczególnych panoram, ale także znajdujących się na nich produktów.


Wirtualny Stadion Wisły Kraków

Wirtualny Stadion Wisły Kraków

Na zlecenie FANS4CLUB.COM przygotowaliśmy aplikację prezentującą stadion Wisły Kraków w formie gigapanoramy sferycznej o rozdzielczości 4Gpx zintegrowaną z systemem sprzedaży biletów. Aplikacja stworzona została w celu pokazanie przyrostu frekwencji kibiców kupujących bilety na wyjątkowy mecz: Gwiazdy dla Białej Gwiazdy w którym Legendy Wisły Kraków zmierzą się z obecną drużyną Białej Gwiazdy. Dzięki gigapanoramie i stworzonym przez nas mechanizmom możliwe jest obejrzenie stadionu w wysokiej rozdzielczości, a także dostęp (w czasie rzeczywistym) do informacji na temat ilości zainteresowanych kibiców, frekwencji w poszczególnych sektorach stadionu, rozkładu poszczególnych miejsc w każdym sektorze wraz z ich statusem a także prezentacja podstawowych informacji o kibicach, którzy wyrazili na to zgodę, zajmujących poszczególne siedzenia.


wirtualny spacer po byłym nazistowskim obozie Auschwitz-Birkenau

Miejsce Pamięci Auschwitz-Birkenau - wirtualny spacer

3 lata tworzenia sferycznej dokumentacji fotograficznej Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau zaowocowało powstaniem niezwykłego wirtualnego spaceru po byłym Nazistowskim Obozie Koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Prezentacja panoramiczna zawiera zaledwie część fotografii sferycznych wykonanych w latach 2011 - 2014. Na wirtualny spacer składają się panoramy wykonywane o różnych porach dnia (także w nocy) i roku, a także zestaw panoram z lotu ptaka obrazujących rozmiar obozów Auschwitz I i Auschwitz II. Nie lada ciekawostkę może stanowić zbiór panoram tzw. rezerwatów: miejsc niedostępnych dla zwiedzających, zachowanych w niemal niezmienionym kształcie od chwili wyzwolenia obozu 27 stycznia 1945 roku.


wirtualny spacer po rezydencjach prezydenckich

Rezydencje Prezydenta Rzeczypospoliej Polskiej

Pałac Prezydencki, Belweder i Zameczek Prezydencki w Wiśle można teraz zwiedzić wirtualnie. 3 Rezydencje Prezydenckie zaprezentowaliśmy na 104 wysokiej rozdzielczości panoramach sferycznych. Gabinet Marszałka Piłsudskiego, przestronna Sala Kolumnowa w której Prezydent wręcza nominacje ministerialne czy historyczna sala w której znajduje się Okrągły Stół - wszystko to możecie zobaczyć nie czekając na kolejny dzień otwarty. Wirtualny spacer można obejrzeć także w smartfonach i na tabletach.


Ziemia Kozienicka - wirtualny spacer

Poznaj ziemię kozienicką

Na zlecenie Lokalnej Grupy działania Puszcza Kozienicka stworzyliśmy panoramiczny przewodnik po atrakcjach ziemi kozienickiej. Skansen bojowy I Armii Wojska Polskiego, rezerwaty Krępiec i Źródła Królewskie, zabytkowy kościoły w Opactwie i sanktuarium w Wysokim Kole to tylko niektóre z nich. Zachętą do odwiedzenia regionu przez miłośników aktywnej turystyki z pewnością będą prezentowane licznie panoramy wspaniałęj przyrody. Wirtualny spacer uzupełniony został trzema panoramami sferycznymi o wysokiej rozdzielczości prezentującymi zakola Radomki, Wisłę na wysokości punktu widokowego Krępeczki i miasto Kozienice.


wirtualne spacery

Śląskie.Pozytywna energia

Zakończyliśmy pracę nad integracją nowego portalu turystycnego slaskie.travel - Śląskie. Pozytywna Energia ze stworzonym przez nas systemem prezentacji wirtualnych spacerów. Ponad 2 tysiące panoram i gigapanoram sferycznych (w tym z lotu ptaka nawet z wys. 900 metrów) zorganizowanych w niemal 300 tematycznych wirtualnych wycieczek sprawia, że jest to jeden z największych tego typu systemów w Polsce. System zaprojektowany został tak, by bez wychodzenia z jednej wirtualnej wycieczki, można było swobodnie poruszać się po kolejnych - wszystko z zachowaniem maksymalnej przejrzystości i prostoty użytkowania.


Wirtualny Muzeum Fresków Dolnego Śląska

Wirtualne Muzeum Fresków Dolnego Śląska

W listopadzie 2013 roku w Jeleniej Górze-Cieplicach zainaugurowana została działalność unikatowego w skali Europy Wirtualnego Muzeum Fresków zabytków Dolnego Śląska. Projekt ten przewidywał stworzenie pełnej bazy naukowej n.t. danych o freskach zdobiących 20 obiektów na Dolnym Śląsku. Do pamięci zainstalowanych w Muzeum komputerów wprowadzono (metodą skanowania barokowym malowideł) wszystkie informacje o freskach, a urządzenia towarzyszące umożliwiają ich prezentację, zarówno w formule projekcji multimedialnej, jak i przez Internet. Na potrzeby działalności Muzeum nasza firma stworzyła cykl 17 wirtualnych spacerów po prezentowanych obiektach.


Wirtualny spacer po zajezdni Wola

Wirtualna wycieczka po Zajezdni Wola

Dla przedsiębiorstwa Tramwaje Warszawskie Grupa pano360.pl przygotowała wirtualny spacer stanowiący multimedialną prezentację zakładów Zajezdni WOLA, oraz użytkowanego przez warszawskiego przewoźnika taboru. Prezentacja składa się z 4 wirtualnych wycieczek zawierających kilkadziesiąt panoram sferycznych, w tym panoramy lotnicze. Całość wzbogacona została filmami, nagraniem lektorskim, dźwiękami 3D. W każdej chwili pomocy w użytkowaniu wycieczki udzieli nam wirtualny asystent.


Panoramy 360 z lotu ptaka

Wschodnia Strefa Ekonomiczna w Czeladzi z lotu ptaka

Na zlecenie Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej wykonaliśmy cykl fotografii lotniczych Strefy Ekonomicznej w Czeladzi. W ramach zlecenia przygotowaliśmy także 5 panoram sferycznych z lotu ptaka (z wysokości 50 do 150 metrów). Prezentacja terenów inwestycyjnych w tej formie to doskonały przykład zastosowania sferycznej fotografii lotniczej.


Stadion Miejski w Poznaniu - wirtualna wycieczka

Wirtualne spacery po stadionach

W ramach prac Grupy pano360.pl stworzyliśmy cykl wirtualnych wycieczek po stadionach piłkarskich przygotowanych na EURO 2012. Dzięki temu można zwiedzić wirtualnie stadiony: PGE Arena w Gdańsku, Miejski w Poznaniu, Miejski we wrocławiu i Stadion Narodowy w Warszawie. Projekt realizowany jest na zlecenie Klubu Kibica RP.


Caponga Beach - Virtual Tour

Caponga Beach Virtual Tour

Na zlecenie brytyjskiej firmy EyeMediaMe przygotowaliśmy wirtualną wycieczkę po budowanej w północnej Brazylii (Fortaleza) dzielnicy willowej Caponga Beach. Na prezentację składają się panoramy sferyczne wizualizacji 3D wnętrz i otoczenia, interaktywne plany 360° oraz inne multimedia (wizualizacje, video, dŸwięk). Prezentacja stanowi przykład zastosowania wirtualnych spacerów w branży developerskiej.


Wirtualna wycieczka - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała - wirtualny spacer

Jeden z najbardziej zaawansowanych wirtualnych spacerów po polskim mieście. To kolejna (po Toruniu, Zabierzowie i Regionie Żywieckim) wycieczka stworzona w całości w oparciu o nasze autorskie rozwiązania. Licząca ponad 130 panoram wycieczka (w wersji DVD: ponad 150) prezentuje najbardziej urokliwe zakątki „Małego Wiednia”. Kilkadziesiąt panoram z lotu ptaka (z wysokości 6-40 metrów), kilka gigapanora (w tym sferycznych), quasifilmowe ujęcia, integracja z portalami społecznościowymi, profesjonalna narracja prowadzona przez jednego z aktorów Teatru Polskiego: Kazimierza Czaplę czyni spacer unikatowym w skali kraju. Prezentacja została wydana na płytach DVD oraz w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, stanowiąc nowoczesny i funkcjonalny, dostępny w trzech wersjach językowych przewodnik turystyczny. Zarządzanie spacerem umożliwia zaawansowany panel administracyjny.


Wirtualna wycieczka - Wieliczka

Wirtualny Powiat Wielicki

Poznaj największe atrakcje powiatu wielickiego. Na ponad 300 zdjęciach panoramicznych zaprezentowano największe atrakcje turystyczne powiatu wielickiego, wśród których nie zabrakło zabytkowej Kopalni Soli, Muzeum Żup Krakowskich, klasztoru ss. Benedyktynek w Staniątkach, Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku przeniesionej czasowo z krakowskich Sukiennic do Zamku Królewskiego w Niepołomicach czy domu Tadeusza Kantora.


Wirtualna wycieczka - Toruń

Wirtualny Toruń

Koprodukcja prezentująca uroki znajdującej się na liście światowego dziedzictwa UNESCO toruńskiej starówki. Prezentacja zawiera 78 wysokiej rozdzielczości panoram (w tym 4 ujęcia z lotu ptaka) oraz 2 gigapanoramy starego miasta. Wirtualna wycieczka wyposażona jest w zaawansowany panel administracyjny umożliwiający pełne zarządzanie zawartymi w niej informacjami i multimediami. Na zlecenie Klienta przygotowana została także aplikacja mobilna, będąca interaktywnym, kieszonkowym przewodnikiem turystycznym po Toruniu (aplikacja współpracuje z urządzeniami iPhone, iPod Touch, iPad, Samsung Galaxy, HTC oraz innymi urządzeniami mobilnymi pracującymi pod kontrolą Windows Mobile 7 i Android 2.x).


Wirtualna wycieczka - Szczecin

Wirtualny Szczecin

Rozbudowana wirtualna wycieczka po Szczecinie - jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Prezentacja zawiera 35 wysokiej rozdzielczości panoram sferycznych, hotspoty dźwiękowe, zbliżenia interesujących szczegółów. Dodatkowo w prezentacji można obejrzeć kilkanaście modeli 3D najbardziej znanych szczecińskich budowli. Wirtualny Szczecin można także oglądać w urządzeniach iPod Touch/iPhone 3G dzięki czemu odwiedzający Szczecin mają stały dostęp do informacji turystycznych zawartych w Wirtualnej Wycieczce.


Wirtualna wycieczka - Zabierzów

Gmina Zabierzów - wirtualny spacer

Będąca efektem współpracy wycieczka wirtualna po Gminie Zabierzów. Na kilkunastu panoramach z lotu ptaka (ujęcia z wysokości do 30 metrów) zaprezentowano urokliwe zakątki doliny Bolechowickiej, zabytkowe kościoły, charakterystyczne punkty widokowe oraz infrastrukturę spotowo-rekreacyjną. Wirtualna wycieczka wyposażona jest w panel administracyjny umożliwiający zarządzanie zawartmi w niej informacjami i multimediami. Przygotowana została także wersja mobilna spaceru, przeznaczona do oglądania w telefonach komókowych i tabletach (iPhone, iPod Touch, iPad, Samsung Galaxy, HTC oraz innych) oraz ośmiominutowa filmowa prezentacja Gminy Zabierzów.


Wirtualna wycieczka - Zabierzów

Wirtualny Stargard Szczeciński

Przykład stosunkowo prostej wirtualnej wycieczki po średniej wielkości mieście. Na kilkunastu panoramach zaprezentowano najciekawsze zabytki Stargardu Szczecińskiego - prawdziwej perły Szlaku Gotyku Ceglanego. Zaprogramowane w prezentacji automatyczne sekwencje filmowe umożliwiają odtwarzanie jej na wyświetlaczach bez interakcji z użytkownikiem. Wycieczka została przygotowana na zlecenie UM Stargard Szczeciński na potrzeby publikacji podczas targów turystycznych Tour Salon 2010 w Poznaniu.


Wirtualna wycieczka - Opole

Wirtualne Opole

Zaawansowana, wykonana we Flashu prezentacja Opola zawierająca 25 panoram sferycznych. Menu główne osadzono w przestrzeni 3D panoramy prezentującej Opolski Rynek. W prezentacji zastosowano szereg mechanizmów podnoszących realizm oglądanej scenerii, m.in. efekty specjalne (np. widoczny samolot pasażerski na nocnym niebie) czy dźwiękowe hotspoty - precyzyjnie zlokalizowane w przestrzeni trójwymiarowej generatory dźwięku reagujące (zmieniające natężenie) w zależności od kierunku patrzenia obserwatora (np. dźwięk organów słyszanych w kaplicy kościelnej dochodzi wyraźnie od strony drzwi prowadzących do nawy).


Wirtualna wycieczka

Wirtualny Swarzędz

Zaawansowana, wirtualna wycieczka po Swarzędzu i okolicach. Prezentacja zawiera 39 wysokiej rozdzielczości panoram, w tym 2 panoramy prezentujące miasto "z lotu ptaka" (z wysokości ok. 50 metrów). Nowością prócz standardowo stosowanych przez nas technik są wbudowane ujęcia filmowe pozwalające na autoodtwarzanie prezentacji bez ingerencji człowieka. Galerię panoram sferycznych Swarzędza można także oglądać na urządzeniach mobilnych iPod Touch i iPhone 3G.


Wirtualna wycieczka - Skierniewice

Wirtualne Skierniewice

Kolejna zaawansowana prezentacja multimedialna - na 15 panoramach prezentowane są najciekawsze miejsca Skierniewic - stolicy polskiego sadownictwa i kwiaciarstwa. Prezentację wzbogacają efekty dźwiękowe, archiwalne zdjęcia oraz dodatkowe opisy tekstowe zawierające ciekawostki związane z miastem.


Wirtualna wycieczka

Muzeum Chleba

Zaawansowana, wykonana we Flashu prezentacja panoramiczna Muzeum Chleba. 11 panoram, podkład muzyczny, zdjęcia zbliżeń eksponatów, plan.muzeum Prezentacja została dodatkowo wzbogacona o zdjęcia 3D wybranych eksponatów, umożliwiające oglądanie ich z wszystkich stron, broszurę typu Flipping Book prezentującą wydany przez muzeum Album.


Wirtualna wycieczka - Hotel Promyk

Hotel Promyk

Przykład zaawansowanej wirtualnej wycieczki stworzonej w Adobe Flash. Wycieczka została zintegrowana z modułem Google Maps zawierającym lokalizację hotelu i okolicznych atrakcji turystycznych. Multimedialność prezentacji zwiększono dodając do każdej panoramy tło i hotspoty dźwiękowe. Na odbiornikach telewizyjnych znajdujących się w pokojach można także obejrzeć program muzyczny. Panoramy hotelu dostępne są również w wersji dla urządzeń iPod/iPhone.


Wirtualna wycieczka - Hotel Lord

Hotel Lord

Wirtualna wycieczka po Hotelu Lord w Stargardzie Szczecińskim. Prócz typowych mechanizmów zawartych w tego typu produkcjach wykorzystano tu także nagranie lektorskie. Pozwala ono na uzyskanie szerszej informacji o prezentowanym obiekcie bez konieczności przerywania "wirtualnego zwiedzania".


Katalog panoram sferycznych 360x180°

Katalog panoram sferycznych 360x180°

Wykonaliśmy kilka tysięcy pełnoekranowych panoram sferycznych 360x180°. W naszym katalogu znajdziecie największe atrakcje turystyczne, najlepsze hotele, muzea, galerie czy panoramiczne reportaże na których zarejestrowaliśmy szereg ważnych wydarzeń. Sporą część katalogu stanowią starannie wykonane unikatowe ujęcia z lotu ptaka. Zapraszamy do obejrzenia naszego panoramicznego katalogu.